Alicja filiacz I miejsce w konkursie fotograficznymAla Filiacz I miejce w konkursie fotograficznymAla Filiacz I miejce Gminnego Konkursu FotograficznegoA.Filiacz I miejce

 

 

III edycja Gminnego Konkursu Fotograficznego pod patronatem Burmistrza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wilamowicach.

Już po raz trzeci uczniowie szkół naszej gminy ,fotografowie –amatorzy, mogli wykazać się swoimi zdolnościami i jak zwykle nie zawiedli! Warto też zaznaczyć, że w tym roku po raz pierwszy udostępniliśmy nasz konkurs również uczniom gimnazjum.
Tegoroczny temat: FOLKOR okazał się niezwykle interesujący dla uczniów. Wpłynęło około 40 ciekawych prac, okazało się w jak różnorodny sposób można zrozumieć temat ludowości. Na zdjęciach widnieli zarówno ludzie, budynki a nawet… lalki. W tym roku naszym ekspertem-jurorem była pani Anna Wolas, pasjonatka fotografii, pracująca obecnie w Gok-u w Wilamowicach.
Poziom prac był wyrównany, jednakże prawdziwy fotograficzny talent i wyczucie artystyczne ujawniło się u dwóch uczennic: Alicji Filiacz z III kl. Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wilamowicach i Moniki Jędrzęjko z I kl. Gimnazjum w Wilamowicach. Pozostałe miejsca: II –Michał Wójcik ze Szkoły Podstawowej z Hecznarowic, Anna Englart ze Starej Wsi, Karolina Biba z Wilamowic, III- Julia Kowalska i Michał Kubiczek z Hecznarowic.
Dwie uczennice, które wygrały, zostały uhonorowane wyjazdem na Słowację do Rajeckich Teplic na warsztaty artystyczne. Wycieczkę zorganizował GOK w Wilamowicach.
Rozdanie nagród odbyło się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wilamowicach,a nagrody książkowe zakupiliśmy dzięki wsparciu Rady Rodziców i Burmistrza Stanisława Gawlika.
Wystawę można będzie obejrzeć w Bibliotece Gminnej w Wilamowicach.
Organizatorzy:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilamowicach
Wojciech Gurdek
Barbara Nawrocka
Paulina Tatoń-Praciak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*