W czwartek 16 grudnia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „KOS–ik”, którego organizatorem był Bank Spółdzielczy w Wilamowicach. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastyczno – technicznej przedstawiającej oszczędnego kosa – logo oszczędzania w SKO. W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych i młodzież z gimnazjów w gminie Wilamowice będący członkami SKO. Wśród 27 laureatów konkursu, znalazło się aż dziewięcioro uczniów Szkoły Podstawowej w Wilamowicach. Nagrodą w konkursie jest wyjazd na wystawę budowli z klocków „LEGO” w dniu 19 grudnia 2013r.

Oto lista laureatów z naszej szkoły:

Wiktoria Niedziela kl. 1
Maja Gawlik kl. 2
Aleksandra Nowak kl. 2
Adrianna Fejdych kl. 3
Zuzanna Wiewióra kl. 3
Natalia Olejarz kl.4
Gabriela Rozner kl. 4
Aneta Januszyk kl.6
Natalia Krysta kl. 6

galeria prac konkursowych

opiekun SKO: Jacek Markiel