6 listopada w Pisarzowicach odbyły się zawody  tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjów. Stawką rywalizacji był awans  do zawodów powiatowych . Prawo startu w mistrzostwach powiatu ma mistrz i wicemistrz gminy w poszczególnych kategoriach. Drużyna dziewcząt w składzie Weronika Danek, Natalia Lewandowska i Ola Fajfrzyk zajęła trzecie miejsce.

Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się chłopcy. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie : Jakub Karcz, Kamil Rozner, Norbert Foks i Bartłomiej Mikler. Po dobrych meczach w wykonaniu Jakuba Karcza i Kamila Roznera chłopcy wygrali zawody drużynowe! Kuba  został wicemistrzem gminy, Kamil uplasował się na miejscu trzecim, na czwartym zaś Norbert Foks. Ozdobą zawodów były dwa mecze Kuby z Damianem Chmielniakiem, reprezentantem Dankowic. Stały one na naprawdę wysokim poziomie. Brawa dla chłopaków i powodzenia w zawodach powiatowych!

 

Szymon Szymański