Dnia 27 listopada na sali gimnastycznej naszego zespołu szkół, odbył się gminny turniej minikoszykówki dziewcząt. Do potyczki, której stawką był tytuł mistrza gminy oraz prawo reprezentowania Wilamowic w półfinale powiatu, stanęły cztery szkoły podstawowe. Zawody tradycyjnie zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Nasza reprezentacja po dość nerwowym początku, a dokładniej meczu ze szkołą z Pisarzowic, gładko pokonały dziewczęta z Dankowic i Hecznarowic (każdy mecz skończony z 40-sto punktową przewagą). W sumie w całym turnieju dziewczęta zdobyły historyczną ilość punktów, bo aż ponad 100  w trzech meczach, a tracąc tylko 14!!!!! Trzeba jednak zaznaczyć, że w naszej grze jest jeszcze dużo chaosu, szczególnie w obronie, chociaż nad skutecznością w ataku też trzeba jeszcze popracować. Ale o zapał do pracy nie ma się co martwić, bo na pewno nam go nie zabraknie!!!:) A oto skład naszego mistrzowskiego zespołu: Klaudia Bebak, Kamila Majerska, Monik Pająk, Martyna Markiel, Martyna Obrok, Karolina Bodzek, Nikola Jędrzejko, Anna Złoch, Daria Gąszcz, Emilia Kuczmierczyk (5 klasa), Wiktoria Danek, Agnieszka Majerska (4 klasa). Jeszcze raz gratulacjeJ ale teraz trzeba skupić się na solidnych treningach i przygotowaniu do następnego etapu rozgrywek.

PS: Poniżej link do krótkiego filmiku z radosnych pląsów naszych mistrzyńJ autorstwa Norberta Hańderek.

https://docs.google.com/file/d/0Bz6txemu6GFZcGxnT3pJS1pPVFE/edit?usp=drive_web

 

M.K.