Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka na stałe wpisała się w kalendarzu imprez szkolnych w naszej szkole. Jest to dzień niezwykły dla dzieci z klas drugich oraz dla zapraszanych gości. Impreza odbyła się 22 i 23 stycznia. W pięknie udekorowanej sali lekcyjnej dzieci przedstawiły program artystyczny, który przygotowały razem ze swoimi wychowawczyniami. Goście obejrzeli bajkę pt. „Czerwony Kapturek”, usłyszeli wyjątkowy koncert życzeń, na który składały się okolicznościowe wiersze i piosenki.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, recytowali wiersze, składali serdeczne życzenia, a szanowni goście ze wzruszeniem odbierali ciepłe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały ukochanych gości upominkami, pięknymi ramkami ze zdjęciem wnuczki lub wnuczka oraz dyplomem honorowym dla najlepszej na świecie babci i najlepszego dziadka.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Rodzice drugoklasistów przygotowali dla gości słodki poczęstunek. Występy wnucząt były piękne, a Dziadkowie nie kryli łez wzruszenia…
Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i za czas, który spędzili wspólnie z nami.

Wychowawcy klas drugich.