Uczniowie naszego zespołu szkół wzięli bardzo liczny udział w crossie rowerowym, organizowanym corocznie przez TKKF „Żywioł” Wilamowice. Wystartowało 17 gimnazjalistów i 13 uczniów szkoły podstawowej. Byliśmy najliczniejszą reprezentacją a ponadto zanotowaliśmy na swoim koncie kilka dobrych występów! Imprezę objął swoim patronatem Pan Burmistrz. Tegoroczna trasa wytyczona została polnymi drogami w okolicach ul. Kalwaryjskiej w Wilamowicach. Zawody odbyły się 19 maja. Na mecie na każdego uczestnika czekała kiełbaska z grilla, napój i słodycze. Dla najlepszych zaś przygotowano puchary i pamiątkowe dyplomy.

 

A oto najlepsze wyniki naszych uczniów:

Dziewczęta SP- IV miejsce Karolina Holek, klasa V b

Chłopcy SP- I m Mateusz Kupczak, klasa VI a ;

II m Wojciech Merta, klasa VI b

Dziewczęta Gimnazjum- I m Karolina Biba, klasa I b

II m Kamila Adamowicz, klasa II b

Chłopcy Gimnazjum- I m Michał Matlak, klasa II b

III m Przemysław Kozieł, klasa II a

Nasi uczniowie wygrali w trzech z czterech kategorii. Wszystkim, nie tylko zwycięzcom należą się ogromne brawa!

 

M. Kowalczyk, T. Tomasiewicz, Sz. Szymański