Kiedy Świąt przyjdzie czas, cichnie gwar wokół nas,

pachnie w domu choinką i chlebem,

leć kolędo nam leć, spraw, by każdy mógł mieć

własny dom między ziemia a niebem…”

/J. Beszczyński/

 

Dnia 21 grudnia 2011 r. w przeddzień ferii świątecznych na szkolnej scenie zaprezentowali się uczniowie z koła teatralnego naszej  szkoły. Młodzi artyści  przedstawili  montaż słowno – muzyczny o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Podczas występu narracja  z merytorycznymi  informacjami przeplatała się  ze śpiewem. Uczennice zaimponowały widzom szczerymi i niepowtarzalnymi interpretacjami różnych kolęd. Usłyszeliśmy kolędy i pastorałki: „Świeć gwiazdeczko”, „Nie było miejsca dla Ciebie”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Hej, kolęda”. Program zakończono  świąteczno – noworocznymi życzeniami dla nauczycieli i całej społeczności uczniowskiej. Jak bardzo aktorzy oddali klimat Narodzenia Bożej Dzieciny, świadczyły brawa widzów i podziękowanie pani dyrektor. Program ten wprowadził nas w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Program przygotowała p. A. Foks.

Kiedy Świąt przyjdzie czas, cichnie gwar wokół nas,

pachnie w domu choinką i chlebem,

leć kolędo nam leć, spraw, by każdy mógł mieć

własny dom między ziemia a niebem…”

/J. Beszczyński/

 

Dnia 21 grudnia 2011 r. w przeddzień ferii świątecznych na szkolnej scenie zaprezentowali się uczniowie z koła teatralnego naszej szkoły. Młodzi artyści przedstawili montaż słowno – muzyczny o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Podczas występu narracja z merytorycznymi informacjami przeplatała się ze śpiewem. Uczennice zaimponowały widzom szczerymi i niepowtarzalnymi interpretacjami różnych kolęd. Usłyszeliśmy kolędy i pastorałki: „Świeć gwiazdeczko”, „Nie było miejsca dla Ciebie”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Hej, kolęda”. Program zakończono świąteczno – noworocznymi życzeniami dla nauczycieli i całej społeczności uczniowskiej. Jak bardzo aktorzy oddali klimat Narodzenia Bożej Dzieciny, świadczyły brawa widzów i podziękowanie pani dyrektor. Program ten wprowadził nas w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Program przygotowała p. A. Foks.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*