Gminne zawody w mini piłce siatkowej odbyły się dnia 12.12.2011 r. na sali gimnastycznej w Pisarzowicach. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny chłopców oraz cztery drużyny dziewcząt. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Chłopcy przegrali swój pierwszy mecz z SP Pisarzowice 1:2, a potem ulegli (jak się okazało zwycięzcom turnieju) znakomicie grającym uczniom z SP Stara Wieś 0:2. Jednak występ chłopców należy ocenić bardzo pozytywnie, bo połowa z nich to uczniowie 5 klasy, więc zdobyte w tym roku doświadczenie powinno zaprocentować w przyszłym roku. Chłopcy zajęli ostatecznie III miejsce.

Skład drużyny chłopców: Norbert Foks, Michał Foks, Miłosz Kuczmierczyk, Szymon Nowak, Michał Matuszyk, Paweł Fahradyan, Michał Smolana, Kamil Zejma, Mateusz Czopek, Jakub Karcz.

Dziewczęta po dobrym początku i wygranym meczu z SP Pisarzowice 2:1 pechowo przegrały z SP Stara Wieś 1:2, by potem gładko wygrać z SP Dankowice 2:0. Była jeszcze szansa na zwycięstwo w turnieju, ale do tego potrzebny był korzystny wynik w meczu między SP Pisarzowice, a SP Stara Wieś. Niestety po zwycięstwie SP Pisarzowice 2:0, ze względu na niekorzystny stosunek setów dziewczęta z SP Wilamowice zajęły II miejsce. Na wyróżnienie w turnieju zasługuje Roma Żmuda oraz uczennica 5 klasy – Patrycja Matysiak.

Skład drużyny: Roma Żmuda, Natalia Nowak, Sandra Merta, Karolina Drewniak, Patrycja Matysiak, Klaudia Klimeczek, , Agata Wójcik, Sylwia Faruga, Martyna Zdrowak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*