Zajęcia dodatkowe

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

GIMNAZJUM

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

RODZAJ ZAJĘĆ

Ilość godz. Dzień godz.

1.

Baron Izabela Zajęcia wyrównawcze z fizyki

Koło zainteresowań z fizyki

1

1

Poniedziałek 14.45 – 15.30

Wtorek 14.45 – 15.30

2.

Borecki Kazimierz Konsultacje pedagogiczne

Zajęcia wyrównawcze z geografii

1

1

Piątek 9.40 – 10.40

Środa 14.45 – 15.30

3.

Bułka

Sylwia

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Koło miłośników j.niemieckiego

1

1

Poniedziałek 14.45 – 15.30

Wtorek 14.45 – 15.30

4.

Danek Elżbieta Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Koło j.angielskiego

1

1

Poniedziałek 13.50 – 14.35

Poniedziałek 14.45 – 15.30

5.

Foks Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 1 Piątek 14.45 – 15.30

7.

Gawlik Mariola Koło artystyczne – „Koło Miłośników Muzyki” 2 Poniedziałek 14.45 – 15.30

Środa 14.45 – 15.30

8.

Grzybowska Irena Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Koło zainteresowań „Od tradycji po współczesność”

1

1

Poniedziałek 14.45 – 15.30

Wtorek 14.45 – 15.30

9.

Ks. Ludwin Dariusz Oaza 1 Sobota 11.00 – 12.00

10.

Kunicka Anna Zajęcia wyrównawcze z historii

Koło zainteresowań historią

1

1

Wtorek 13.50 – 14.35

Piątek 13.50 – 14.35

11.

Mikołajczyk Paulina Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Koło matematyczne

1 Wtorek 7.15 – 8.00

Piątek 13.40 – 14.25

12.

Pawińska Barbara Koło biblioteczne 1 Czwartek 14.00 – 15.00

13.

Stasiak Tomasz Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Koło zainteresowań

1

1

Poniedziałek 14.45 – 15.30

Piątek 8.00 – 8.45

14.

Strzelczyk Anna Zajęcia wyrównawcze z chemii i biologii

Koło zainteresowań.

1

1

Poniedziałek 13.50 – 14.35

Wtorek 14.45 – 15.30

15.

Szymański Szymon Zajęcia sportowo – rekreacyjne.

Przygotowanie do zawodów sportowych.

1

1

Poniedziałek

14.35 – 16.05

16.

Tatoń

Anna

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Przygotowanie do egzaminu gim.

1

1

Środa 14.45 – 15.30

Czwartek 14.45 – 15.30

17.

Wutke Sebastian Zajęcia świetlicowe 1

1

Czwartek 12.00 – 12.45

Piątek 12.00 – 12.45

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

RODZAJ ZAJĘĆ

Ilość godz.

Dzień godz.

1. Markiel Jacek Koło matematyczne

Koło matematyczne

1

1

Wtorek 8.00 – 8.45

Czwartek 13.50 – 14.35

2. Gurdek Wojciech Koło matematyczne klasa IVb

Koło komputerowe klasa IV-VI

1

1

Czwartek 8.00 – 8.45

Poniedziałek 14.45 – 15.30

3. Fojcik Monika Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce

1

1

Czwartek 9.50 – 10.35

Wtorek 11.50 – 12.35

4. Strycharska Sylwia Koło zainteresowań – „Spotkania z kulturą”

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

1

1

Wg terminarza

Wtorek 8.00 – 8.45

5. Tatoń-Praciak Paulina Koło zainteresowań – „Spotkania z kulturą”

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

1

1

Wg teminarza

Środa 13.50 – 14.35

6. Foks Agnieszka Liga czytelnicza 1 Środa 8.00 – 9.00
7. Genc Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Kolo zainteresowań z j.angielskiego

1

1

Czwartek 13.40 – 14.25

Piątek 8.00 – 8.45

8. Nawrocka Barbara Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Koło zainteresowań z j.angielskiego

1

1

Wtorek 8.00 – 8.45

Piątek 8.00 – 8.45

9. Merta Renata Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce

1

1

Czwartek 12.55 – 13.40

Środa 12.55 – 13.40

10. Bloch Małgorzata Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce

1

1

Środa 8.55 – 9.40

Czwartek 8.55 – 9.40

11. Dusik

Anna

Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce

1

1

Piątek 11.50 – 12.35

Wtorek 9.50 – 10.35

12. Nowak Renata Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce

1

1

Piątek 8.00 – 8.45

Czwartek 9.50 -10.35

13. Kozieł-Noworyta Małgorzata Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce

1

1

Wtorek 12.55 – 13.40

Piątek 9.50 – 10.35

14. Biesik Beata Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce

1

1

Środa 9.50 – 10.35

Poniedziałek 9.50 – 10.35

15. Kasperek Iwona Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce

1

1

Czwartek 12.55 – 13.40

Piątek 12.55 – 13.40

16. Kowalczyk Mariusz Rekreacja ruchowa 2 Środa 14.35 – 16.05
17. Tomasiewicz Tomasz Zajęcia świetlicowe 2 Środa 12.00 – 12.45

Czwartek 12.15 – 13.00

18. Kajta Bożek Alina Koło plastyczne 1h

20m

Czwartek 13.40 – 15.00
19. Jędrzejko Edyta Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze

2 Poniedziałek 15.00 – 16.00

Wtorek 13.00 – 14.00

21. Nycz Wiesław Koło przyrodnicze „Odkrywcy” 2 Wtorek 8.00 – 8.45

Środa 8.00 – 8.45

22. s. Pilch Teresa Koło Biblijne

Koło Dzieci Bożych

1

1

Piątek 16.00 – 17.00

Czwartek 16.00 – 17.00

23. ks. Ludwin Dariusz Oaza 1 Sobota 14.00 – 15.00
24. Formas Katarzyna Zajęcia indywidualne 2 Wtorek 14.00 – 15.00

Piątek 14.00 – 15.00

25. Pawińska Barbara Zajęcia czytelnicze 1 Środa 14.30 – 15.30
26. Kumor- Gąszcz Joanna Zajęcia terapeutyczne

Zajęcia profilaktyczne

2 Środa 14.45 – 15.15

Piątek 12.45 – 14.15