Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne

DYREKTOR SZKOŁY

  • mgr  Mariola Dylewska-Mitoraj

WICEDYREKTORZY

  • mgr Maria Jonkisz
  • mgr Elżbieta Maciejczyk

NAUCZYCIELE NASZEJ SZKOŁY

Nauczyciele przedszkola:

  • mgr Beata Bartosz
  • mgr Dorota Konior
  • mgr Elżbieta Maciejczyk
  • mgr Ewa Maciejczyk
  • mgr Teresa Rozmus – Kacorzyk
  • mgr Alina Kajta – Bożek
  • mgr Edyta Jędrzejko
  • mgr Sylwia Jurdziak
  • mgr Monika Wójcikiewicz
  • mgr Małgorzata Chalcarz
  • Iwona Rozner
  • Beata Gara – pomoc nauczyciela
  • Dorota Zeman – pomoc nauczyciela
  • Barbara Giędłek –  pomoc nauczyciela
  • Małgorzata Nycz – pomoc nauczyciela
  • Małgorzata Kostka – pomoc nauczyciela

Edukacja wczesnoszkolna:

  • mgr Beata Biesik
  • mgr Renata Nowak
  • mgr Małgorzata Bloch
  • mgr Monika Fojcik
  • mgr Iwona Kasperek
  • Wioletta Nowak

Nauczyciele przedmiotów:

  • mgr Agnieszka Genc– język angielski
  • mgr Barbara Nawrocka- język angielski
  • mgr Wojciech Gurdek- matematyka, informatyka
  • mgr Paulina Tatoń- Praciak  – język polski, historia
  • mgr Alina Bożek Kajta  – technika, plastyka
  • mgr Jacek Markiel  – matematyka
  • mgr Ewelina Markiel  – matematyka
  • mgr Fojcik Monika – przyroda
  • mgr Sylwia Strycharska – język polski
  • mgr Tomasz Tomasiewicz – wychowanie fizyczne
  • mgr Izabela Baron – fizyka
  • mgr Kazimierz Borecki –   geografia
  • mgr Mariola Gawlik – muzyka, zajęcia artystyczne
  • mgr Irena Grzybowska – język polski
  • mgr Anna Kunicka – wiedza o społeczeństwie, historia
  • mgr Sebastian Wutke – edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
  • Tomasz Stasiak – matematyka, informatyka
  • mgr Szymon Szymański – wychowanie fizyczne
  • mgr Anna Tatoń – język angielski
  • mgr Agnieszka Foks – język polski
  • mgr Justyna Figwer – język niemiecki
  • mgr Anna Strzelczyk – biologia, chemia
  • mg Lucyna Burczyk – nauczyciel wspomagający
  • mgr Marzena Nycz
  • Siostra Teresa Pilch – religia
  • Ksiądz Dariusz Ludwin – religia

Bibliotekarz:

  • mgr Barbara Pawińska

Nauczyciele świetlicy:

  • mgr Anna Tatoń
  • mgr Ewa Borecka
  • mgr Elżbieta Danek
  • mgr Sebastian Wutke
  • mgr Barbara Pawińska

Pedagog :

  • mgr Katarzyna Formas,

Logopeda:

  • mgr Joanna Kumor – Gąszcz

Pielęgniarka  szkolna:

  • Katarzyna Zuziak